33 240 ₴
Купуючи будь-які меблі, замислюємося про те, скільки вона прослужить, поміститися все, що задумано і запутываемся у власних думках, так ось Шафа 4d/2s створений української фабрикою Гербор, спеціально для того, щоб у ньому помістилася одяг всіх членів сім'ї. Перевагами даної моделі є те, що на передньому фасаді є два великих дзеркала, фактично в повний зріст, щоб приміряючи черговий наряд, ви не відходили від шафи. За дзеркальним фасадом ховається велике відділення для верхнього одягу, костюмів або суконь. Два ящики з висувним механізмом можуть стати в нагоді для зберігання постільних речей або нижньої білизни. По боках шафи, розташовані полички для одягу в складеному вигляді, які прикриваються дверцятами.
• Матеріал корпусу ламіноване ДСП
• Матеріал фасаду ламіноване ДСП з рамковими фасадами із МДФ
• Ширина виробу – 2270 мм
• Глибина виробу – 530/655 мм
• Висота виробу – 2225 мм
• У разі відсутності продукції на складі постачальника термін виготовлення складає 14 робочих днів
• Колір і вигляд виробу в реальності, може незначно відрізнятися від фотографій
• Ціна вказана без урахування доставки
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Gerbor |
| Країна виробник | Україна |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Кількість зовнішніх висувних ящиків | 2 шт. |
| Кількість дзеркал | 2 шт. |
| Кількість стулок (дверей) | 6 шт. |
| Наявність дзеркала | на зовнішньому боці фасаду |
| Стан | Новий |
| Тип фасаду шафи | розпашний |
| Тип шафи | лінійний (прямий) |
| Форма фасаду | прямий |
| Колір (відтінок) меблів | Коричневий |
| Габаритні розміри шафи | |
| Висота шафи | 2250 мм |
| Глибина шафи | 655 мм |
| Ширина шафи | 2270 мм |
| Матеріал виготовлення шафи | |
| Корпус | ламінована ДСП |
| Користувальницькі характеристики | |
| Фасади | ламінована ДСП, МДФ, дзеркало |