27 310 ₴
Ми завжди прагнемо мінімізувати кількість меблів в будь-якій кімнаті для того, щоб залишилося більше вільного простору. Якщо ви шанувальник класичного стилю, ваша вітальня, спальня або вітальня дозволяє розмістити великий Шафа 3d/2s, то не сумніваючись, придбайте його. Для виготовлення даної моделі застосовується якісна фурнітура від надійних виробників, каркас виготовляється з деревної плити, вона спресовується між собою за рахунок великого тиску. Колір каштан, в якому виконано виріб, завжди буде радувати око, так як це приємний відтінок, наближений до натурального дерева. Дзеркальний фасад дозволить вам з легкістю перемірювати одяг, не відходячи від шафи, внутрішнє наповнення включена поличками і платтяною відділенням, де ви можете покласти одяг всієї родини.
• Матеріал корпусу ламіноване ДСП
• Матеріал фасаду ламіноване ДСП з рамковими фасадами із МДФ
• Ширина виробу – 1780 мм.
• Глибина виробу – 530/655 мм
• Висота виробу – 2225 мм
• У разі відсутності продукції на складі постачальника термін виготовлення складає 14 робочих днів
• Колір і вигляд виробу в реальності, може незначно відрізнятися від фотографій
• Ціна вказана без урахування доставки
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Gerbor |
| Країна виробник | Україна |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Кількість зовнішніх висувних ящиків | 2 шт. |
| Кількість дзеркал | 1 шт. |
| Кількість стулок (дверей) | 5 шт. |
| Наявність дзеркала | на зовнішньому боці фасаду |
| Стан | Новий |
| Тип фасаду шафи | розпашний |
| Форма фасаду | прямий |
| Колір (відтінок) меблів | Коричневий |
| Внутрішнє наповнення шафи | |
| Висувний ящик | 2 шт. |
| Полиця для білизни | 6 |
| Штанга для одягу | 1 шт. |
| Габаритні розміри шафи | |
| Висота шафи | 2250 мм |
| Глибина шафи | 655 мм |
| Ширина шафи | 1780 мм |
| Матеріал виготовлення шафи | |
| Корпус | ламінована ДСП |
| Користувальницькі характеристики | |
| Фасади | ламінована ДСП, МДФ, дзеркало |