7 460 ₴
Відправка з 16 квітня 2026Класичний Пенал відкритий 100, зроблений українською фабрикою Гербор, може бути застосований в будь-якому інтер'єрі бібліотеки, кабінету або вітальні. Плюси моделі: красивий колір каштана, великі габарити, суцільне підставу і рамковий карниз. У цій моделі присутні п'ять великих відкритих поличок, на яких ви можете розмістити багато цікавих книг, преси, фоторамок та іншого. Матеріал, з якого виготовляється пенал, відноситься до ряду якісних і зносостійких. Купити недорого пенал, ви можете через наш онлайн магазин меблів.
• Матеріал корпусу ламіноване ДСП
• Матеріал фасаду ламіноване ДСП з рамковими фасадами із МДФ
• Ширина виробу – 110 мм
• Глибина виробу – 430 мм
• Висота виробу – 2045 мм
• У разі відсутності продукції на складі постачальника термін виготовлення складає 14 робочих днів
• Колір і вигляд виробу в реальності, може незначно відрізнятися від фотографій
• Ціна вказана без урахування доставки
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Gerbor |
| Країна виробник | Україна |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Наявність дзеркала | не передбачено |
| Стан | Новий |
| Тип шафи | лінійний (прямий) |
| Форма фасаду | прямий |
| Колір (відтінок) меблів | Коричневий |
| Габаритні розміри шафи | |
| Висота шафи | 2045 мм |
| Глибина шафи | 430 мм |
| Ширина шафи | 1100 мм |
| Матеріал виготовлення шафи | |
| Корпус | ламінована ДСП |
| Користувальницькі характеристики | |
| Фасади | ламінована ДСП, МДФ |