14 070 ₴
Вітрина 2d/2s розташована в модульної системи Соната і створена для того, щоб урізноманітнити ваш інтер'єр і надати йому якусь родзинку. Такого роду меблі часто купують для віталень, домашніх бібліотек або офісів, де може зберігатися велика кількість паперів або книг. Матеріал, з якого виготовлена вітрина, відноситься до міцним і зносостійким. Колір каштан, з якого виконана дана модель відрізняється благородством, затишком і певним комфортом, так як дуже схожий на натуральне дерево. Наповнення вітрини складається з: двох ящиків з висувним механізмом і чотирьох поличок, краса даної моделі здійснюється за рахунок наявності витончених декоративних ручок та скляного фасаду.
• Матеріал корпусу ламіноване ДСП
• Матеріал фасаду ламіноване ДСП з рамковими фасадами із МДФ
• Ширина виробу – 1100 мм
• Глибина виробу – 430 мм
• Висота виробу – 2045 мм
• У разі відсутності продукції на складі постачальника термін виготовлення складає 14 робочих днів
• Колір та вигляд виробу в реальності, може незначно відрізнятися від фотографій
• Ціна вказана без урахування доставки
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Gerbor |
| Країна виробник | Україна |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Кількість висувних ящиків | 2 шт. |
| Кількість дверцят | 2 шт. |
| Комплектація вбудованим баром | Ні |
| Стан | Новий |
| Тип фасаду | прямий |
| Колір (відтінок) меблів | Коричневий |
| Габаритні розміри вітрини | |
| Висота вітрини | 2045 мм |
| Глибина вітрини | 430 мм |
| Ширина вітрини | 1100 мм |
| Матеріал виготовлення вітрини | |
| Корпус | ламінована ДСП |
| Користувальницькі характеристики | |
| Фасади | ламінована ДСП, МДФ, скло прозоре |