8 820 ₴
Розкішна Вітрина 1dр Соната, здатна доповнити будь-який інтер'єр і прикрасити його своєю присутністю. Класичний стиль виробу - прямі і чіткі лінії, металеві ручки на фасаді виконані з металу в кольорі латуні, сам же каркас і полички виготовлені з ламінованого матеріалу ДСП. За красивим скляним фасадом вітрини знаходяться чотири прямі полички, на які можна поставити будь-які предмети інтер'єру. Низ фасаду – одна орні дверці. Набірна система, в якій знаходиться вітрина, виконана у благородній і насиченому кольорі натурального дерева - каштан.
• Матеріал корпусу ламіноване ДСП
• Матеріал фасаду ламіноване ДСП з рамковими фасадами із МДФ
• Ширина виробу – 705 мм
• Глибина виробу – 430 мм
• Висота виробу – 2045 мм
• У разі відсутності продукції на складі постачальника термін виготовлення складає 14 робочих днів
• Колір і вигляд виробу в реальності, може незначно відрізнятися від фотографій
• Ціна вказана без урахування доставки
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Gerbor |
| Країна виробник | Україна |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Кількість дверцят | 2 шт. |
| Комплектація вбудованим баром | Ні |
| Стан | Новий |
| Тип вітрини | пряма |
| Колір (відтінок) меблів | Коричневий |
| Габаритні розміри вітрини | |
| Висота вітрини | 2045 мм |
| Глибина вітрини | 430 мм |
| Ширина вітрини | 705 мм |
| Матеріал виготовлення вітрини | |
| Декоративні елементи | метал |
| Корпус | ламінована ДСП |
| Користувальницькі характеристики | |
| Фасади | ламінована ДСП, МДФ, скло прозоре |