8 820 ₴
Відправка з 16 квітня 2026Привлекательная Витрина 1dl, своим присутствием наполнит интерьер роскошью и элегантностью. Ровные и четкие линии витрины, говорят с ее сдержанном классическом стиле, который всегда будет в моде, элегантные декоративные ручки имеют цвет латуни. Составляющие данной модели: стеклянный фасад, прикрытый одностворчатой дверцей с четырьмя полочками внутри и одним отделением с распашной дверцей внизу фасада. Каркас изготавливается исключительно из прочного материала, который при длительном использовании не теряет своих функций. У вітрині можна помістити книги, набір для посуду, статуетки, фоторамки та інше. Виріб виконано в натуральному кольорі каштан і відноситься до модульної системи Соната, від української фабрики Гербор.
• Матеріал корпусу ламіноване ДСП
• Матеріал фасаду ламіноване ДСП з рамковими фасадами із МДФ
• Ширина виробу – 705 мм
• Глибина виробу – 430 мм
• Висота виробу – 2045 мм
• У разі відсутності продукції на складі постачальника термін виготовлення складає 14 робочих днів
• Колір та вигляд виробу в реальності, може незначно відрізнятися від фотографій
• Ціна вказана без урахування доставки
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Gerbor |
| Країна виробник | Україна |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Кількість дверцят | 2 шт. |
| Комплектація вбудованим баром | Ні |
| Стан | Новий |
| Тип вітрини | пряма |
| Колір (відтінок) меблів | Коричневий |
| Габаритні розміри вітрини | |
| Висота вітрини | 2045 мм |
| Глибина вітрини | 430 мм |
| Ширина вітрини | 705 мм |
| Матеріал виготовлення вітрини | |
| Корпус | ламінована ДСП |
| Користувальницькі характеристики | |
| Фасади | ламінована ДСП, МДФ, скло прозоре |