10 400 ₴
У кожному будинку є достатня кількість корпусних меблів і одним з головних є великі комоди, платтяні шафи або шафи-купе. Але не завжди в квартирі присутня достатньо місця для розміщення такої меблів, тому правильним вибором для покупки, буде Комод 5S/10. Експлуатаційні плюси вироби: він виготовлений з якісних матеріалів, малогабаритний, але місткий. Наповнення складається з двох невеликих скриньок з висувним механізмом і трьома широкими однакового розміру. Виробник Гербор для цього виробу і всієї системи Соната вибрав колір каштан, декоративні металеві ручки несуть в собі строгий стиль класики.
• Матеріал корпусу ламіноване ДСП
• Матеріал фасаду ламіноване ДСП з рамковими фасадами із МДФ
• Ширина виробу – 1010 мм.
• Глибина виробу – 445 мм
• Висота виробу – 905 мм
• У разі відсутності продукції на складі постачальника термін виготовлення складає 14 робочих днів
• Колір і вигляд виробу в реальності, може незначно відрізнятися від фотографій
• Ціна вказана без урахування доставки
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Gerbor |
| Країна виробник | Україна |
| Кількість висувних ящиків | 5 шт. |
| Тип опор | Ніжки |
| Форма фасаду | прямий |
| Колір (відтінок) меблів | Коричневий |
| Габаритні розміри комода | |
| Висота комода | 90.5 см |
| Глибина комода | 44.5 см |
| Ширина комода | 101 см |
| Матеріал виготовлення комода | |
| Корпус (каркас) | ламінована ДСП |
| Стільниця | ламінована ДСП (ЛДСП) |
| Користувальницькі характеристики | |
| Фасади | ламінована ДСП, МДФ |