6 300 ₴
Шкафы, комоды, тумбы – это все, без чего в настоящем мире мы не можем обойтись, ведь нам хочется содержать свою одежду в порядке, чтобы она лежала на своих местах и при этом мебель не загромождала большую част комнаты. Комод 4S/6 разработан мебельной фабрикой Гербор и относится к системе Соната. Приятный цвет каштана, в котором изготовлена эта модель, будет гармонировать с остальным гарнитуром, так как имеет классический стиль. Разместить модель можно в детской, гостиной или спальне. Наполнение комода состоит из четырех ящиков с легким выдвижным механизмом. Поверхня комода - додаткове місце для розміщення декору.
• Матеріал корпусу ламіноване ДСП
• Матеріал фасаду ламіноване ДСП з рамковими фасадами із МДФ
• Ширина виробу – 615 мм
• Глибина виробу – 450 мм
• Висота виробу – 905 мм
• У разі відсутності продукції на складі постачальника термін виготовлення складає 14 робочих днів
• Колір та вигляд виробу в реальності, може незначно відрізнятися від фотографій
• Ціна вказана без урахування доставки
| Основні | |
|---|---|
| Кількість висувних ящиків | 4 шт. |
| Форма фасаду | прямий |
| Комплектація дзеркалом | Ні |
| Тип опор | Ніжки |
| Колір (відтінок) меблів | Коричневий |
| Виробник | Gerbor |
| Країна виробник | Україна |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Матеріал виготовлення комода | |
| Стільниця | ламінована ДСП (ЛДСП) |
| Корпус (каркас) | ламінована ДСП |
| Фасади | ДСП |
| Габаритні розміри комода | |
| Ширина комода | 61.5 см |
| Глибина комода | 45 см |
| Висота комода | 90.5 см |