від 3 978 ₴
Відправка з 16 квітня 2026Кожен господар будинку прагне, щоб його передпокій утримувався у чистоті та порядку, але щоденні прибирання можуть бути дарма, якщо у вашому будинку немає одного конкретного місця для зберігання взуття. Тим більше що вся ця боротьба зі сміттям та брудом у передпокої забирає стільки часу та сил. Але вирішення цієї проблеми є дуже просте. Для того, щоб передпокій виглядав акуратною та чистою, досить просто купити тумбу для та бажано зробити свій вибір на користь моделі «Luxe Studio» 2 від виробника «Matroluxe», яка відрізняється своєю місткістю та компактністю, а також стильним та привабливим зовнішнім виглядом.
Тумба для взуття "Luxe Studio" 2 ТМ "Matroluxe" зробить ваш передпокій затишним, красивим і неповторним. Така розкішна «взуття» просто вражає своїм стилем та привабливістю, але водночас простотою та лаконічністю. Продумане наповнення, функціональність і практичність – все це тумба «Luxe Studio» 2. А завдяки своїй компактності ви зможете заощадити місце, зробивши його просторішим і вільнішим для будь-якої інтер'єрної деталі, наприклад.
• Матеріал основний – ДСП 16 мм
• Кромка – 0,5 мм
• Ручка - DР 82 G5/D-664
• Комплектація:
- 5 дворядних відділення
• Ширина виробу – 670 мм
• Глибина виробу – 150 мм
• Висота виробу – 1640 мм
• У разі відсутності продукції на складі постачальника термін виготовлення складає 7-10 робочих днів
• Колір і вигляд виробу в реальності, може незначно відрізнятися від фотографій
• Ціна вказана без урахування доставки
| Основні | |
|---|---|
| Тип меблів | тумба для взуття |
| Форма тумби | пряма |
| Кількість полиць (відділень) для взуття | 5 шт. |
| Тип опор | Ніжки |
| Колір | Білий |
| Виробник | Matroluxe |
| Країна виробник | Україна |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Габаритні розміри | |
| Ширина | 670 мм |
| Глибина | 150 мм |
| Висота | 1640 мм |