від 2 179 ₴
від 2 135,42 ₴
• Стілець продається від 4 шт.
• Матеріал каркасу - метал (цільнозварний каркас)
• Оббивка – тканина, фактурний вельвет
• Висота виробу – 86 см
• Ширина виробу – 45 см
• Глибина виробу – 56,5 см
• Глибина сидіння – 42,5 см
• Висота сидіння – 49 см
• Ширина сидіння – 43,5 см
• Вага – 5,5 кг
• Габарити упаковки: 70*50*68 см
• У разі відсутності товару на складі постачальника, термін доставки в Україну складає 10-14 робочих днів
• Колір та вигляд виробу в реальності, може незначно відрізнятися від фотографій
• Ціна вказана без урахування доставки
| Основні | |
|---|---|
| Тип меблів | стілець |
| Варіант сидіння | М'яке |
| Колір (відтінок) меблів | Сірий |
| Колір оббивки | Сірий |
| Виробник | Intarsio |
| Країна виробник | Китай |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Тип опор | Ніжки |
| Колір | Сірий |
| Матеріал виготовлення | |
| Каркас стільця | метал |
| Обивний матеріал | Вельвет |
| Габаритні розміри | |
| Висота сидіння стільця | 490 мм |
| Висота стільця з урахуванням спинки | 860 мм |
| Ширина | 450 мм |
| Глибина | 565 мм |