


від 5 020 ₴
від 4 919,60 ₴
| Основні | |
|---|---|
| Тип меблів | стілець |
| Варіант сидіння | М'яке |
| Колір (відтінок) меблів | Зелений |
| Колір оббивки | Зелений |
| Виробник | Intarsio |
| Країна виробник | Китай |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Тип опор | Ніжки |
| Колір | Бежевий |
| Матеріал виготовлення | |
| Каркас стільця | метал |
| Габаритні розміри | |
| Висота сидіння стільця | 490 мм |
| Висота стільця з урахуванням спинки | 790 мм |
| Ширина | 520 мм |
| Глибина | 600 мм |