від 1 805 ₴
від 1 768,90 ₴
• Стілець продається від 4 шт.
• Матеріал каркасу – метал
• Оббивка – тканина
• Висота виробу – 85 см
• Ширина виробу – 43 см
• Глибина виробу – 58 см
• Висота сидіння – 47 см
• Вага – 6,5 кг
• Габарити упаковки: 70*55*53 см
• У разі відсутності товару на складі постачальника, термін доставки в Україну складає 10-14 робочих днів
• Колір та вигляд виробу в реальності, може незначно відрізнятися від фотографій
• Ціна вказана без урахування доставки
| Основні | |
|---|---|
| Тип меблів | стілець |
| Варіант сидіння | М'яке |
| Колір (відтінок) меблів | Темно-сірий |
| Колір оббивки | Темно-сірий |
| Виробник | Intarsio |
| Країна виробник | Китай |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Тип опор | Ніжки |
| Матеріал виготовлення | |
| Каркас стільця | метал |
| Габаритні розміри | |
| Висота сидіння стільця | 470 мм |
| Висота стільця з урахуванням спинки | 850 мм |
| Ширина | 430 мм |
| Глибина | 580 мм |