від 4 178 ₴
від 4 094,44 ₴
• Стілець продається від 2 шт.
• Матеріал каркасу – метал
• Оббивка – тканина фактурний велюр
• Висота виробу – 80 см
• Ширина виробу – 55 см
• Глибина виробу – 55 см
• Висота сидіння – 49 см
• Вага – 8 кг
• Габарити упаковки: 57,5 см, 82*61 см
• У разі відсутності товару на складі постачальника, термін доставки в Україну складає 10-14 робочих днів
• Колір та вигляд виробу в реальності, може незначно відрізнятися від фотографій
• Ціна вказана без урахування доставки
| Основні | |
|---|---|
| Тип меблів | стілець |
| Варіант сидіння | М'яке |
| Колір (відтінок) меблів | Зелений |
| Колір оббивки | Зелений |
| Виробник | Intarsio |
| Країна виробник | Китай |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Тип опор | Ніжки |
| Колір | Зелений |
| Матеріал виготовлення | |
| Каркас стільця | метал |
| Габаритні розміри | |
| Висота сидіння стільця | 490 мм |
| Висота стільця з урахуванням спинки | 800 мм |
| Ширина | 550 мм |
| Глибина | 550 мм |