
1 949 ₴
1 910,02 ₴
• Стілець продається від 2 шт.
• Матеріал каркасу – метал
• Оббивка – тканина
• Висота виробу – 90 см
• Глибина сидіння – 38 см
• Ширина виробу – 43 см
• Глибина виробу – 53 см
• Висота сидіння – 50 см
• Вага – 5,15 кг
• Габарити упаковки – 69*48*48 см
• У разі відсутності товару на складі постачальника, термін доставки в Україну складає 10-14 робочих днів
• Колір та вигляд виробу в реальності, може незначно відрізнятися від фотографій
• Ціна вказана без урахування доставки
| Основні | |
|---|---|
| Тип меблів | стілець |
| Варіант сидіння | М'яке |
| Колір (відтінок) меблів | Бежевий |
| Колір оббивки | Бежевий |
| Виробник | Intarsio |
| Країна виробник | Китай |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Колір | Бежевий |
| Матеріал виготовлення | |
| Каркас стільця | метал |
| Габаритні розміри | |
| Висота сидіння стільця | 500 мм |
| Висота стільця з урахуванням спинки | 900 мм |
| Ширина | 430 мм |
| Глибина | 530 мм |