від 5 149 ₴
від 5 046,02 ₴
| Основні | |
|---|---|
| Тип меблів | стілець |
| Варіант сидіння | М'яке |
| Колір (відтінок) меблів | Темно-сірий |
| Колір оббивки | Темно-сірий |
| Виробник | Intarsio |
| Країна виробник | Китай |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Тип опор | Ніжки |
| Матеріал виготовлення | |
| Каркас стільця | метал |
| Габаритні розміри | |
| Висота стільця з урахуванням спинки | 880 мм |
| Ширина | 610 мм |
| Глибина | 600 мм |