від 4 639 ₴
від 4 546,22 ₴
| Основні | |
|---|---|
| Тип меблів | стілець |
| Варіант сидіння | М'яке |
| Колір (відтінок) меблів | Сірий, Світло-сірий |
| Колір оббивки | Світло-сірий |
| Виробник | Intarsio |
| Країна виробник | Китай |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Тип опор | Ніжки |
| Матеріал виготовлення | |
| Каркас стільця | метал |
| Обивний матеріал | Вельвет |
| Габаритні розміри | |
| Висота сидіння стільця | 470 мм |
| Висота стільця з урахуванням спинки | 840 мм |
| Ширина | 570 мм |