від 7 260 ₴
Відправка з 12 квітня 2026• Доставка візка тільки в із зібраному вигляді
• Матеріал каркасу – пофарбований метал
• Тумба – ДСП
• Торці покриті кромкою ПВХ
• Металеві прогумовані коліщатка
• 2 висувні ящики на телескопічних напрямних
• Ширина виробу – 44 см
• Глибина виробу – 30 см
• Висота виробу – 80 см
• Висота між ящиками – 18 см
• Фарбування каркасу: золотий, чорний, білий, сірий
• Гарантія – 12 міс
• Додаткові опції: виготовлення в інших кольорах ДСП
• У разі відсутності товару на складі виробника, індивідуального замовлення термін виготовлення 10-14 робочих днів
• Колір та вигляд виробу в реальності, може незначно відрізнятися від фотографій
• Ціна вказана без урахування доставки
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Velmi |
| Країна виробник | Україна |
| Кількість коліщат | 4 шт. |
| Полиця | 2 шт. |
| Висувний ящик | 2 шт. |
| Колір | Білий |
| Габаритні розміри | |
| Ширина | 440 мм |
| Глибина | 300 мм |
| Висота | 800 мм |
| Матеріал виготовлення | |
| Каркас | Метал |
| Ящик (висувний) | ламінована ДСП |
| Полиці | ламінована ДСП |