від 38 700 ₴
Відправка з 12 квітня 2026• Під час оформлення замовлення вкажіть колір підсвічування: нейтральний або теплий (живлення від мережі)
• Матеріал – метал, пофарбований порошковою фарбою
• Висота виробу – 205 см
• Ширина виробу – 80 см
• Висота дзеркала – 180 см
• Діаметр опори – 80 см
• Колір металу стандартний: золотий, срібний, чорний, білий (інші кольори – уточнюйте у менеджера)
• Гарантія – 12 місяців
• У разі відсутності товару на складі виробника, індивідуального замовлення термін виготовлення 10-14 робочих днів
• Колір та вигляд виробу в реальності, може незначно відрізнятися від фотографій
• Ціна вказана без урахування доставки
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Тип робочого місця | одностороннє |
| Кількість робочих місць | 1 |
| Тип встановлення робочого місця | підлогова |
| Підставка для ніг | Так |
| Стільниця для інструментів і техніки | Так |
| Підсвічування робочої зони | Так |
| Країна виробник | Україна |
| Виробник | Velmi |
| Колір | Різні кольори |
| Габаритні розміри | |
| Ширина | 800 мм |
| Глибина | 800 мм |
| Висота | 2050 мм |
| Матеріал виготовлення | |
| Стільниця | ДСП |
| Підставка для ніг клієнта | метал |