
15 794 ₴
• Бренд - Primilla ®
• Каркас - сталева труба, забарвлене полімерною фарбою
• Діаметр труб - 50 мм
• Сидіння і спинка - жорстка металева сітка на пружинах
• Тент и подушки - ткань «Тексилк»
• Чехол матраса - ткань «Тексилк»
• Доступные цвета:
- матрас темно-зеленый+тонкие салатовые полосы 1104, тент салатовый+тонкие темно-зеленые полосы 1105
- матрас салатовый+тонкие т.-зеленые полосы 1105, тент темно-зеленый+тонкие салатовые полосы 1104
• Наповнення матраца - симтекс
• Наповнення подушок - холофайбер
• Фіксація сидіння до ніжок - гачки
• Сидіння розкладається диван з допомогою ручок (положення вгору і назад вниз)
• Механізм розкладки - Клік-Кляк
• Регульований нахил тенту з допомогою фіксаторів
• Кількість місць - 4
• Максимальне навантаження - 320 кг
• Комплектація:
- Матрац
- Полотняний тент
- 2 декоративні подушки
• Габарити (загальні):
- Ширина - 200 см
- Глибина - 120 см
- Висота - 155 см
- Вага - 52 кг
• Габарити (сидіння):
- Ширина - 170 см
- Глибина - 52 см
- Товщина матраца - 7 см
• Габарити (тент):
- Ширина - 200 см
- Глибина - 118 см
• Колір:
- Каркас - картонна коробка (202х78х14 см)
- Матрац - поліетилен (170х52х25 см)
• Колір і вигляд виробу в реальності, може незначно відрізнятися від представлених на фотографіях
• Ціна виробу вказана з урахуванням доставки на відділення Нової Пошти
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Primilla |
| Країна виробник | Італія |
| Тип гойдалки | 4-х місцева розкладна |
| Комплектація навісом | Так |
| Матеріал каркасу | сталь |
| Основа сидіння | металева сітка |
| Опора | 4 ніжки |
| Діаметр несучої труби | 50 мм |
| Наповнювач м'яких елементів | СимТекс |
| Матеріал навісу | Texsilk |
| Максимально допустиме навантаження | 320 кг |
| Стан | Новий |
| Комплектація | |
| Декоративна подушка | 2 шт. |
| Габаритні розміри гойдалки | |
| Ширина | 2000 мм |
| Глибина | 1200 мм |
| Висота | 1550 мм |
| Вага | 52 кг |
| Розміри спинки та сидіння | |
| Ширина сидіння | 1700 мм |
| Глибина сидіння | 520 мм |
| Ширина спинки | 1700 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Колір оббивки | матрац салатовий + тонкі, тому-зелені смуги 1105 тент темно-зелений + тонкі салатові смуги 1104 |