
2 700 ₴
• Бренд - Vitan® (Україна)
• Матеріал - метал
• Колір каркасу:
- червоний
- графит
- черный
• Сидіння - дерев'яні планки з ясена,пофарбовані
• Каркас - сталева труба, 30 х 15 мм, 30 х 10 мм
• Полози круглі - Ø 32 мм
• Товщина металу - 1 мм
• Довжина - 99 см
• Ширина - 46 см
• Висота - 28 см
• Вага - 6 кг
• Довжина сидіння - 55 см
• Ширина сидіння - 22 см
• Максимальне навантаження - 120 кг
• У комплект входять:
- тяговий ремінь довжиною 2,5 м, шириною 23 мм
- ремінь безпеки
• У санках передбачена можливість додаткового приєднання ручки (ручка не входить в комплект)
• Додатково до санкам можна придбати:
- знімну ручку-штовхач (ДхШхВ = 89х34х11 см)
- чохол на санки "Конверт" (ДхШхВ = 70х38х25 см)
- чохол на санки "Матрац" (ДхШхВ = 50х28х24 см)
• У разі відсутності товару на складі виробника терміни доставки уточнюйте в менеджера
• Колір і вигляд виробу в реальності, може незначно відрізнятися від представлених на фотографіях
• Ціна вказана без ручки-штовхача і врахування доставки
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | ТМ Vitan |
| Країна виробник | Україна |
| Тип | Санки-полозки |
| Матеріал | Метал |
| Кількість місць | 1 |
| Максимальне навантаження | 120 кг |
| Колір | Чорний |
| Складна конструкція для зберігання і транспортування | Ні |
| Стан | Новий |
| Розміри | |
| Довжина | 99 см |
| Ширина | 46 см |
| Висота | 28 см |
| Маса | 6 кг |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вікова група | Дитяча |