від 18 000 ₴
Відправка з 12 квітня 2026• Опори – метал, пофарбований порошковою фарбою
• Колір каркасу на вибір – чорний
• Матеріал корпусу – ДСП Swisspan (кольори в асортименті)
• Торці покриті кромкою ПВХ
• Висувна скринька на телескопічних напрямних
• Ширина виробу – 100 см
• Глибина – 35 см
• Висота загальна – 190 см
• Висота тумби – 100 см
• Гарантія – 12 місяців
• Додаткові опції
- Виготовлення в інших кольорах ДСП, ДСП Еггер
- Накладка із загартованого скла на робочу поверхню
• ДСП Egger безпечний з екологічного погляду матеріал. Легкий у повсякденному догляді, добре миється, стійкий до вологи, стійкий до подряпин та механічних пошкоджень. Колірна гама представлена в актуальних, яскравих, свіжих та модних відтінках.
• У разі відсутності товару на складі виробника, індивідуального замовлення термін виготовлення 10-14 робочих днів
• Колір та вигляд виробу насправді може незначно відрізнятися від представлених на фотографіях.
• Ціна вказана без урахування доставки за модель, виготовлену з ДСП Swisspan
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Тип робочого місця | одностороннє |
| Кількість робочих місць | 1 |
| Тип встановлення робочого місця | підлогова |
| Стільниця для інструментів і техніки | Так |
| Висувний ящик | 1 шт. |
| Підсвічування робочої зони | Так |
| Країна виробник | Україна |
| Виробник | Velmi |
| Колір | Різні кольори |
| Габаритні розміри | |
| Ширина | 1000 мм |
| Глибина | 350 мм |
| Висота | 1900 мм |
| Матеріал виготовлення | |
| Основа дзеркала | ламінована ДСП |
| Корпус робочого місця | метал |
| Стільниця | ДСП |