1 440 ₴
• Кратність замовлення — 2 штуки
• Можливість замовлення іншої кількості стільців із доплатою (ціну уточнюйте в менеджера)
• Матеріал ніжок — натуральне дерево Бук
• Кріплення ніжок — метал
• Основа сидіння і спинка — гнутокована фанера
• Оббивка — шкірозамінник або велюр на вибір
• Доступні кольори:
- білий (шкірозамінник)
- сірий (шкірозамінник)
- чорний (шкірозамінник)
- коричневий (шкірзам)
- сірий (велюр)
- гірчичний (велюр)
- аквамарин (велюр)
- чорний (велюр)
- зелений (велюр Bluvel 78)
- синій (велюр Bluvel 86)
• Габаритні розміри:
- Ширина — 46 см
- Глибина — 50 см
- Висота — 84 см
• Якщо немає продукції на складі постачальника, термін доставки до України уточнюйте в менеджера
• Колір і вигляд виробу в реальності, може незначно відрізнятися від представлених на світлинах
• Ціна вказана без урахування доставки
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Мікс меблі |
| Країна виробник | Китай |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Тип меблів | стілець |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 840 мм |
| Глибина | 500 мм |
| Ширина | 460 мм |
| Матеріал виготовлення | |
| Каркас стільця | натуральне дерево |
| Сидіння | гнута фанера |
| Спинка | гнута фанера |
| Користувальницькі характеристики | |
| Колір фарбування каркаса | Бук натуральний |
| Оббивка | велю Чорний |