7 030 ₴
• Матеріал виготовлення — сосна
• Перекладины - бук
• Гімнастичні кільця — пластик
• Висота виробу - 141 см
• Ширина виробу - 86 см
• Довжина виробу - 130 см
• Довжина гірки - 150 см
• Вага виробу — 31,5 кг
• До комплекту входять усі елементи, представлені на фото:
- Шведська стінка
- Дитяча гірка
- Гімнастичні кільця
- Мотузкова драбина
- Скалодром
- Трапеція
• Застосування — у приміщенні
• Гарантія — 12 місяців
• Допустимі навантаження на конструкцію — 60 кг
• Не вимагає кріплення
• Виробник залишає за собою право вносити зміни в конструкцію, що не погіршують експлуатаційні характеристики виробу
• Якщо немає продукції на складі постачальника, термін виготовлення становить 5-10 робочих днів
• Колір і вигляд виробу в реальності, може незначно відрізнятися від представлених на світлинах
• Ціна вказана без урахування доставки
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | SportBaby |
| Країна виробник | Україна |
| Вікова група | Дитяча |
| Тип | Спорткомплекс |
| Матеріал | Дерево |
| Максимальна вага користувача | 60 кг |
| Конструкція | Підлогова |
| Вага | 31.5 кг |
| Тип кріплення | Не вимагає кріплення |
| Стан | Новий |
| Габаритні розміри | |
| Довжина | 130 см |
| Ширина | 86 см |
| Висота | 141 см |