1 690 ₴
1 656,20 ₴
• Стілець доступний до замовлення по 4 шт
• Можливість замовлення іншої кількості та по доплаті за переупаковку уточнюйте у менеджера
• Матеріал каркасу – метал пофарбований порошковою фарбою
• Матеріал оббивки – велюрова тканина
• Варіанти кольору:
- каркас чорний, оббивка бежева
- каркас чорний, оббивка сіра
- каркас чорний, оббивка чорна
- каркас білий, оббивка бежева
• Основа сидіння – гнутоклеєна фанера, поролон
• Ширина – 43 см
• Глибина – 38,5 см
• Висота – 83 см
• Кур'єрські служби якими можна зробити платну доставку:
- Новая пошта
- Логістика постачальника (перелік міст, в котрі можливий цей вид доставки уточнюйте у менеджера)
• Вага виробу – 3,6 кг
• Кількість виробів в упаковці – 4 шт
• Об'єм – 0,0668 м3
• Цвет и вид изделия в реальности, может незначительно отличаться от представленных на фотографиях
• Цена указана без учета доставки
| Основні | |
|---|---|
| Варіант сидіння | М'яке |
| Колір оббивки | Бежевий |
| Виробник | Мікс меблі |
| Країна виробник | Китай |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Колір каркасу | Чорний |
| Тип опор | Ніжки |
| Колір | Бежевий |
| Матеріал виготовлення | |
| Каркас стільця | метал |
| Спинка | гнута фанера |
| Сидіння | гнута фанера |
| Обивний матеріал | Велюр |
| Габаритні розміри | |
| Ширина | 430 мм |
| Глибина | 385 мм |
| Висота | 830 мм |