

2 390 ₴
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | ТМ Vitan |
| Країна виробник | Україна |
| Кількість полиць (відділень) для взуття | 2 шт. |
| Стан | Новий |
| Тип меблів | тумба для взуття |
| Тип опор | Ніжки |
| Форма тумби | пряма |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 450 мм |
| Глибина | 300 мм |
| Ширина | 600 мм |
| Комплектація | |
| Дверка | 1 шт. |
| Сидіння для взування | Так |
| Матеріал виготовлення | |
| Корпус | метал |
| Полиці | метал |
| Користувальницькі характеристики | |
| Колір виробу | каркас білий текстура тканини блакитна |