від 11 999 ₴
• Намет розрахований на 2 особи
• Каркас – алюмінієві стрижні з 4 рамами
• Тканина – 210D PU Нейлон, водонепроникна
• Колір – оливковий
• Водостійкість – 8000 мм, разом із навісом 13000 мм.
• Довжина намету – 300 см
• Ширина намету – 270 см
• Висота намету – 145 см
• Вага намету – 16 кг
• Габарити упаковки: 100x25x25 см, 35х20х20 см
• Комплектація:
- 2 вікна з москітною сіткою
- москітна сітка на двері
- усі шви герметизуються спеціальною стрічкою від дощу та для збереження тепла
- для встановлення намету передбачені якісні кріплення
• Колір та вигляд виробу насправді може незначно відрізнятися від представлених на фотографіях
• Ціна виробу вказана без урахування доставки
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Ranger |
| Країна виробник | Україна |
| Тип виробу | Намет |
| Призначення | Експедиційні |
| Сезон | Всесезонний |
| Кількість шарів | Двошарова |
| Кількість спальних місць | 2 |
| Кількість входів | 1 |
| Вікна вентиляції | 2 |
| Особливості намету/тенту | Антимоскітна сітка, Проклеєні шви, Вентиляційні вікна, Водовідштовхувальне просочення |
| Колір | Оливковий |
| Стан | Новий |
| Водостійкість | |
| Водостійкість тенту | 13000 мм вод. ст. |
| Вага | |
| Вага | 16 кг |
| Дуги | |
| Дуги | Алюміній |
| Матеріал виготовлення | |
| Матеріал тенту | Нейлон |
| Розмір встановленої намету/тенту | |
| Довжина | 300 см |
| Ширина | 270 см |
| Висота | 145 см |