від 3 999 ₴
• Намет розрахований на 5 осіб
• Каркас – скловолокно (товщина 9,5 мм), сталь.
• Тканина – поліестер 170Т внутрішня, 190Т зовнішня
• Колір - сірий/чорний/зелений
• Водостійкість – 2000 мм
• Довжина намету – 280 см
• Ширина намету – 440 см
• Висота намету – 175 см
• Вага намету – 8,5 кг
• Комплектація:
- 2 входи, тамбур оснащений віконцями
- 3 дуги
- металеві стійки
- москітна сітка
- у середині намету кишеня
- на верхівці намету петелька для фіксації ліхтарика
- для встановлення намету передбачені мотузки та кілочки
• Внутрішній розмір (ВхГхШ) – 170х230х230 см
• Розмір у складеному вигляді (ВхГхШ) – 19х16х67 см
• Колір та вигляд виробу насправді може незначно відрізнятися від представлених на фотографіях.
• Ціна виробу вказана без урахування доставки
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Ranger |
| Країна виробник | Україна |
| Тип виробу | Намет |
| Сезон | Літо |
| Кількість шарів | Двошарова |
| Кількість спальних місць | 5 |
| Кількість входів | 2 |
| Особливості намету/тенту | Антимоскітна сітка, Тамбур, Кріплення для ліхтаря |
| Колір | Зелений |
| Стан | Новий |
| Водостійкість | |
| Водостійкість тенту | 2000 мм вод. ст. |
| Вага | |
| Вага | 8.5 кг |
| Дуги | |
| Дуги | Сталь |
| Кількість дуг | 3 |
| Діаметр | 9.5 мм |
| Матеріал виготовлення | |
| Матеріал тенту | Поліестер |
| Розмір встановленої намету/тенту | |
| Довжина | 280 см |
| Ширина | 440 см |
| Висота | 175 см |
| Розмір в упаковці | |
| Длина в упаковке | 67 см |
| Ширина в упаковке | 16 см |
| Висота в упаковці | 19 см |