від 2 499 ₴
• Намет розрахований на 4 осіб
• Каркас – скловолокно (товщина 8,5 мм), сталь.
• Тканина – поліестер 170Т внутрішня, 190Т зовнішня
• Колір - сірий/чорний/білий
• Водостійкість – 2000 мм
• Довжина намету – 240 см
• Ширина намету – 210 см
• Висота намету – 130 см
• Вага намету – 4,2 кг
• Комплектація:
- москітна сітка
- у середині намету кишеня
- на верхівці намету петелька для фіксації ліхтарика
- для встановлення намету передбачені мотузки та кілочки
• Внутрішній розмір (ВхГхШ) – 117х210х185 см
• Розмір у складеному вигляді (ВхГхШ) – 12х13х60 см
• Колір та вигляд виробу насправді може незначно відрізнятися від представлених на фотографіях
• Ціна виробу вказана без урахування доставки
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Ranger |
| Країна виробник | Україна |
| Тип виробу | Намет |
| Сезон | Літо |
| Кількість шарів | Двошарова |
| Кількість спальних місць | 4 |
| Кількість входів | 1 |
| Колір | Зелений |
| Стан | Новий |
| Водостійкість | |
| Водостійкість тенту | 2000 мм вод. ст. |
| Вага | |
| Вага | 4.2 кг |
| Дуги | |
| Дуги | Сталь |
| Кількість дуг | 2 |
| Матеріал виготовлення | |
| Матеріал тенту | Поліестер |
| Розмір встановленої намету/тенту | |
| Довжина | 240 см |
| Ширина | 210 см |
| Висота | 130 см |
| Розмір в упаковці | |
| Длина в упаковке | 60 см |
| Ширина в упаковке | 13 см |
| Висота в упаковці | 12 см |