від 2 799 ₴
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Ranger |
| Країна виробник | Україна |
| Тип туристичних меблів | Стілець зі спинкою і підлокітниками |
| Матеріал каркасу (опор) | Сталь |
| Матеріал сидіння | Oxford 600D |
| Матеріал спинки | Oxford 600D |
| Складна конструкція для зберігання і транспортування | Так |
| Максимально допустиме навантаження | 130 кг |
| Ширина стільця | 450 мм |
| Глибина стільця | 480 мм |
| Висота сидіння стільця | 310 мм |
| Висота стільця з урахуванням спинки | 870 мм |
| Вага | 5.9 кг |
| Стан | Новий |
| Колір | Зелений |