


13 420 ₴
13 151,60 ₴
Відправка з 13 травня 2026• Материал каркаса - металл
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Signal |
| Країна виробник | Польща |
| Максимально допустиме навантаження | 150 кг |
| Наявність спинки | Так |
| Підстава крісла | Хрестовина без коліщатків |
| Стан | Новий |
| Габаритні розміри крісла | |
| Висота посадкової частини крісла | 44 см |
| Висота з урахуванням спинки | 83 см |
| Ширина крісла | 87 см |
| Розміри спинки та сидіння | |
| Глибина сидіння | 50 см |
| Ширина сидіння | 32 см |
| Комплектація | |
| Комплектація підлокітниками | Так |
| Матеріал виготовлення крісла | |
| Хрестовина | метал |
| Основний оббивний матеріал | тканина |