29 880 ₴
28 386 ₴
• Хрестовина металева з дерев'яними накладками
• Оббивка – шкіра люкс комбінована Зелена
• Колір дерев'яних елементів.
• Механізм хитання крісла:
- МВ (Мультиблок)-Фіксація в 5 положеннях, підвищена плавність гойдання
• Регулювання Висоти сидіння – газліфт
• Висота в нижньому положенні – 121 см
• Висота у верхньому положенні – 126 см
• Ширина сидіння – 44 см
• Глибина сидіння – 53 см
• Висота сидіння в нижньому положенні – 50 см
• Висота сидіння у верхньому положенні – 55 см
• Ширина виробу з підлокітниками – 73 см
• Колір і вигляд виробу в реальності, може незначно відрізнятися від представлених на фотографіях
• Ціна вказана без урахування доставки
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Діал |
| Країна виробник | Китай |
| Підстава крісла | Хрестовина з коліщатками |
| Колір | Чорний |
| Наявність спинки | Так |
| Кількість коліщат | 5 шт. |
| Максимально допустиме навантаження | 150 кг |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Тип крісла | Крісло керівника |
| Габаритні розміри крісла | |
| Ширина крісла | 73 см |
| Висота з урахуванням спинки | 121 см |
| Висота сидіння у нижньому положенні | 50 см |
| Висота сидіння у верхньому положенні | 55 см |
| Матеріал виготовлення крісла | |
| Каркас крісла | метал |
| Основний оббивний матеріал | комбінована шкіра |
| Розміри спинки та сидіння | |
| Ширина сидіння | 44 см |
| Глибина сидіння | 53 см |
| Комплектація | |
| Комплектація підлокітниками | Так |
| Користувальницькі характеристики | |
| Підлокітник | дерево з м'якими накладками |
| Механізм гойдання | МВ (Мультиблок) |