від 3 035 ₴
від 2 974,30 ₴
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Intarsio |
| Країна виробник | Україна |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Матеріал каркасу | Метал |
| Стан | Новий |
| Тип меблів | стілець обідній |
| Тип підстави | Ніжки |
| Колір (відтінок) меблів | Бежевий |
| Колір оббивки | Бежевий |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 8 кг |
| Висота сидіння стільця | 500 мм |
| Висота стільця з урахуванням спинки | 830 мм |
| Глибина табуретки | 610 мм |
| Ширина | 580 мм |
| Матеріал виготовлення | |
| Основний оббивний матеріал | вельвет |