



від 5 639 ₴
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Intarsio |
| Країна виробник | Україна |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Матеріал каркасу | Метал |
| Поворотний механізм | Так |
| Стан | Новий |
| Тип меблів | стілець обідній |
| Тип підстави | Ніжки |
| Колір | Світло-сірий |
| Колір (відтінок) меблів | Світло-сірий |
| Колір оббивки | Світло-сірий |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 12 кг |
| Висота сидіння стільця | 490 мм |
| Висота стільця з урахуванням спинки | 930 мм |
| Глибина табуретки | 660 мм |
| Максимально допустиме навантаження | 120 кг |
| Ширина | 600 мм |
| Матеріал виготовлення | |
| Основний оббивний матеріал | тканина |