6 095 ₴
• Матеріал хрестовини – пластик
• Підлокітники – 2D з м'якою PU накладкою
• Механізм гойдання Anyfix- Фіксація нахилу спинки та сидіння в будь-якому проміжному положенні
• Ролики пластикові
• Регулювання Висота сидіння-газліфт
• Оббивка - Шкірзамінник PU
• Регульована подушка під поперек
• Регульована подушка під шию
• Висота в нижньому положенні – 1210 мм
• Висота у верхньому положенні – 1310 мм
• Ширина виробу – 690 м
• Глибина виробу – 500 мм
• Ширина сидіння – 390 м
• Глибина сидіння - мм
• Висота сидіння в нижньому положенні – 450 мм
• Висота сидіння у верхньому положенні – 550 мм
• Висота спинки – 830 мм
• Діаметр хрестовини – 700 мм
• Максимальне навантаження на виріб – 120 кг
• Вага виробу – 18 кг
• Колір та вигляд виробу в реальності, може незначно відрізнятися від фотографій
• Ціна вказана без урахування доставки
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | AMF |
| Країна виробник | Китай |
| Підстава крісла | Хрестовина з коліщатками |
| Наявність спинки | Так |
| Кількість коліщат | 5 шт. |
| Тип укомплектованих коліщаток | Пластикові |
| Максимально допустиме навантаження | 120 кг |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Тип крісла | геймерське |
| Габаритні розміри крісла | |
| Ширина крісла | 69 см |
| Глибина крісла | 50 см |
| Висота з урахуванням спинки | 121 см |
| Висота сидіння у нижньому положенні | 45 см |
| Висота сидіння у верхньому положенні | 55 см |
| Вага крісла | 18 кг |
| Матеріал виготовлення крісла | |
| Каркас крісла | пластик |
| Підлокітник | пластик |
| Основний оббивний матеріал | штучна шкіра (шкірозамінник) |
| Розміри спинки та сидіння | |
| Ширина сидіння | 39 см |
| Висота спинки | 83 см |
| Комплектація | |
| Комплектація підлокітниками | Так |
| Ергономічний підголовник | Так |
| Подушка під голову | Так |
| М'яка подушка спинки | Так |
| Користувальницькі характеристики | |
| Механізм гойдання | Anyfix |
| Колір | Білий/Рожевий |