


4 135 ₴
• Матеріал каркасу – метал, пофарбований порошковою фарбою
• Колір - чорний
• Оббивка - велюрова тканина антикіготь
• Доступні кольори:
- оливковий
- жовтий
- кава з молоком
- сірий
- теракотовий
• Наповнення – холлофайбер
• Чохол - знімний на блискавці, при необхідності можна зняти і випрати (допустиме прання машини t 30-40 режим «ручне прання»)
• Комплектується 4 знімними коліщатками, на 2 з них є стопор
• Варіанти використання лежанки:
- лежанка з правим або лівостороннім кутом
- лежанка зі спинкою
- лежанка без спинки
• Допустиме навантаження - до 25 кг
• Розмір металевого профілю – 20х20 см
• Товщина металу – 1,2 мм
• Ширина виробу – 80 см
• Глибина виробу – 55 см
• Висота виробу – 37 см
• Вага – 6,7 кг
• Розмір упаковки – коробка 83х60х18 см
• У разі відсутності продукції на складі постачальника термін виготовлення уточнюйте у менеджера
• Колір і вигляд виробу в реальності, може незначно відрізнятися від фотографій
• Ціна вказана без урахування доставки
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | ТМ Vitan |
| Країна виробник | Україна |
| Тип | Лежак |
| Вид тварин | Собаки, Кішки |
| Розмір породи тварин | Середні |
| Форма | Прямокутна |
| Стан | Новий |
| Розмір | L |
| Розміри | |
| Довжина | 800 мм |
| Ширина | 550 мм |
| Висота | 370 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Колір оббивки | Кава з молоком |