


2 444 ₴
• Матеріал опор – метал, пофарбований порошковою фарбою
• Розмір профілю – 40х20 см
• Товщина металу – 1,2 мм
• Доступні кольори:
- білий
- графіт
- хакі
- коричневий
- чорний
• Матеріал стільниці – натуральне дерево
• Покриття - екологічна лляна олія
• Підходить для порід собак – 10-15кг, 30-40 см по загривку (бігль, спанієль, фокс-тер'єр, англійський той-тер'єр)
• Комплектується 2 мисками із високоякісної сталі
• Висота миски від підлоги – 15 см
• Зріст собаки – від 30 см по загривку
• Внутрішній розмір миски – 11 см
• Довжина виробу – 47 см
• Ширина виробу – 22 см
• Висота виробу – 17 см
• Вага – 2,7 кг
• Розмір упаковки – 47х18х6 см
• У разі відсутності продукції на складі постачальника термін виготовлення уточняйте у менеджера
• Колір та вигляд виробу в реальності, може незначно відрізнятися від фотографій
• Ціна вказана без урахування доставки
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | ТМ Vitan |
| Країна виробник | Україна |
| Тип | Годівниця |
| Вид | Інтер'єрна годівниця |
| Вид тварин | Собаки |
| Розмір породи тварин | Дрібні |
| Колір | Коричневий |
| Форма | Прямокутна |
| Особливості | З підставкою |
| Стан | Новий |
| Розміри | |
| Довжина | 470 мм |
| Ширина | 220 мм |
| Висота | 170 мм |