


1 408 ₴
• Бренд - Vitan® (Украина)
• Материал - металл
• Цвет каркаса:
- бирюза
- фиолетовый
- черный с разноцветной планкой
• Сиденье - деревянные планки из ясеня
• Каркас - труба с полимерным покрытием Ø 20 мм, Ø 16 мм
• Полозья плоские - 30 х 15 мм
• Длина - 84 см
• Ширина - 46 см
• Высота - 30 см
• Вес - 3.84 кг
• Максимальная нагрузка - 100 кг
• В комплект входят:
- тяговый ремень длиной 2,5 м
- съемная спинка (размер: 35х39х27 см, вес: 0,6 кг)
- ремень безопасности
• В санках предусмотрена возможность дополнительного присоединения ручки (ручка не входит в комплект)
• Дополнительно, к санкам можно приобрести:
- знімну ручку-штовхач (ДхШхВ = 89х34х11 см)
- чохол на санки "Конверт" (ДхШхВ = 70х38х25 см)
- чохол на санки "Матрац" (ДхШхВ = 50х28х24 см)
• Модифікації:
- Дитячі санки "Снігур" (довжина - 100 см)
- Дитячі санки "Снігур міні" (довжина - 84 см)
• У разі відсутності товару на складі виробника терміни доставки уточнюйте в менеджера
• Колір і вигляд виробу в реальності, може незначно відрізнятися від представлених на фотографіях
• Ціна вказана без ручки-штовхача і врахування доставки
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | ТМ Vitan |
| Країна виробник | Україна |
| Тип | Санки-полозки |
| Матеріал | Метал |
| Кількість місць | 1 |
| Максимальне навантаження | 100 кг |
| Складна конструкція для зберігання і транспортування | Ні |
| Стан | Новий |
| Розміри | |
| Довжина | 84 см |
| Ширина | 46 см |
| Висота | 30 см |
| Маса | 3.84 кг |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вікова група | Дитяча |
| Колір | Чорний із різнобарвною планкою |