1 140 ₴
1 117,20 ₴
• Кратність замовлення — 2 штуки
• Матеріал каркаса — пофарбований метал
• Матеріал оббивки — шкірозамінник
• Доступні комбінації кольору оббивки та металу:
- метал білий/шкірозамінник сірий
- метал чорний/шкірозамінник чорний
• Основа сидіння — гнутоклеєна фанера, поролон
• Габаритні розміри:
- Ширина — 39 см
- Глибина — 53 см
- Висота — 96 см
• Якщо немає продукції на складі постачальника, термін доставки до України уточнюйте в менеджера
• Колір і вигляд виробу в реальності, може незначно відрізнятися від представлених на світлинах
• Ціна вказана без урахування доставляння
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Мікс меблі |
| Країна виробник | Китай |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Тип меблів | стілець |
| Колір (відтінок) меблів | Білий, Сірий, Коричневий, Чорний |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 960 мм |
| Глибина | 530 мм |
| Ширина | 390 мм |
| Матеріал виготовлення | |
| Каркас стільця | метал |
| Сидіння | гнута фанера |
| Спинка | гнута фанера |
| Користувальницькі характеристики | |
| Оббивка | штучна шкіра |
| Колір виробу | ніжки чорні/екошкіра світло-сіра |
| Оббивний матеріал | штучна шкіра |