


20 908 ₴
Відправка з 16 квітня 2026Ліжко Тоскана стане королевою вашої спальні. Тому, якщо площа дозволяє, ми рекомендуємо звернути увагу на цю модель, тому що після її покупки ви зрозумієте, як вам невимовно пощастило.
Абсолютно кожен знає, що сон у житті кожної людини відіграє важливу роль і займає третину часу і подбати про те, щоб цей час було проведено з комфортом і зручністю є головним завданням.
Ліжко Тоскана поєднує в собі всі найважливіші характеристики – якісні матеріали, довговічність, непередаваний комфорт при використанні і, звичайно ж, затишок.
• Матеріал корпусу ДСП – 16 мм
• Матеріал фасаду МДФ різьблений, патинований, лакований
• Скло та дзеркало фацетні обробка
• Фурнітура у ящиках на телескопічних напрямних
• Ручки декоративні металеві
• Варіанти кольору виробу:
• Корпус ДСП Горіх Караваджо
- Фасад МДФ Горіх Італійський
• Корпус ДСП Білий
- Фасад МДФ Білий / Золото
• Корпус ДСП Дуб чорний
- Фасад МДФ Чорний / Срібло
• Корпус ДСП Білий
- Фасад МДФ Білий / Срібло
• Підстава під матрац плита ДСП
• Довжина виробу – 208 см
• Ширина виробу – 179/199 см
• Висота виробу – 106 см
• Розмір спального місця – 160/1800х200 см
• У разі відсутності продукції на складі постачальника термін виготовлення складає 10-14 робочих днів
• Колір та вид виробу насправді може незначно відрізнятися від представлених на фотографіях
• Ціна вказана без урахування доставки
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Скай |
| Країна виробник | Україна |
| Комплектація матрацом | Ні |
| Комплектація ортопедичним підставою | Ні |
| Наявність підйомного механізму | Ні |
| Розміри рекомендованого матраца | 160х200 |
| Стан | Новий |
| Тип ліжка | двоспальне |
| Форма ліжка | прямокутна |
| Габаритні розміри ліжка | |
| Висота ліжка з урахуванням узголів'я | 106 см |
| Довжина ліжка | 208 см |
| Ширина ліжка | 179 см |
| Комплектація ліжка | |
| Підголів'я | Так |
| Узніжжя | Так |
| Матеріал виготовлення ліжка | |
| Узголів'я ліжка | МДФ |
| Каркас ліжка | ламінована ДСП |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 140 |
| Виголів'я ліжка | МДФ |
| Розмір матрацу | 160х200 |