19 695 ₴
Відправка з 16 квітня 2026Однодверна вітрина Тоскана характеризується компактністю форм, незвичайною і елегантною різьбленням, натуральністю використовуваних матеріалів, а також довговічність. Даний вид меблів чудово буде виглядати в вітальні, створювати особливий затишок і комфорт, а також служити вигідним доповненням до існуючого інтер'єру.
• Матеріал корпусу ДСП – 16 мм
• Матеріал фасаду МДФ різьблений, патинований, лакований
• Скло та дзеркало фацетні обробка
• Фурнітура в ящиках на телескопічних напрямних
• Ручки декоративні металеві
• Варіанти кольору виробу:
• Корпус ДСП Горіх Караваджо
- Фасад МДФ Горіх Італійський
• Корпус ДСП Білий
- Фасад МДФ Білий / Золото
• Корпус ДСП Дуб чорний
- Фасад МДФ Чорний / Срібло
• Корпус ДСП Білий
- Фасад МДФ Білий / Срібло
• Довжина виробу – 84 см
• Глибина виробу – 49 см
• Висота виробу – 224 см
• Вага – 95 кг
• У разі відсутності продукції на складі постачальника термін виготовлення складає 10-14 робочих днів
• Колір та вид виробу насправді може незначно відрізнятися від представлених на фотографіях
• Ціна вказана без урахування доставки
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Скай |
| Країна виробник | Україна |
| Кількість висувних ящиків | 1 шт. |
| Кількість дверцят | 2 шт. |
| Стан | Новий |
| Тип вітрини | пряма |
| Тип фасаду | прямий |
| Габаритні розміри вітрини | |
| Висота вітрини | 2240 мм |
| Глибина вітрини | 490 мм |
| Ширина вітрини | 840 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Корпус виробу | ламінована ДСП |
| Фасади — метаріал виготовлення | МДФ, скло |