2 036 ₴
Стільниця Верзалит – це досить компактний і зручний виріб, який має закруглені зовнішні кути, завдяки чому вони ніяк не зможуть завдати шкоди тому, хто сидить за столом людині. Підходить така модель як для заміських будинків і дач, так і для літніх майданчиків кафе. на стільниці виключено наявність будь-яких швів і стиків, характеризується рівною поверхнею, а так само відповідає найвищим вимогам якості.
Стільниця Верзалит – це не просто затребувана і популярна модель, вона відрізняється практичність, комфортом і стилем. Не боїться прямих променів або вологи, витримує досить високу температуру. Тому можна абсолютно не боятися залишати такий стіл на вулиці.
Вибрати для себе стільницю Верзалит можна в абсолютно будь-якого забарвлення, завдяки чому можна розмістити її в будь-якому інтер'єрі.
• Стільниця Werzalit виготовлена з листяних і хвойних деревин в поєднанні зі стійкими полімерними смолами
• Колірна гамма стільниці розміром 800*800:
- бальза (4624)
- бетон (5662)
- бук (201)
- граніт (400)
- мармур (410)
- онікс (412)
• Стійкість до ультрафіолетових променів
• Витримує вплив високої температури
• Витримує вплив спиртовмісних і миючих розчинів
• Можливість використання в приміщенні і на відкритому повітрі
• Колір і вигляд виробу в реальності, може незначно відрізнятися від представлених на фотографіях
• Ціна вказана з урахуванням адресної доставки, без розвантаження, занесення в будівлю та складання
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | AMF |
| Країна виробник | Туреччина |
| Тип | Стільниця |
| Призначення | Для столу |
| Форма | Квадратна |
| Довжина | 600 мм |
| Ширина | 600 мм |
| Товщина | 35 мм |
| Вага | 11 кг |
| Користувальницькі характеристики | |
| Колір | Граніт-400 |