від 7 430 ₴
Відправка з 09 травня 2026| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Velmi |
| Країна виробник | Україна |
| Колір | Білий |
| Габаритні розміри книжкового стелажа | |
| Ширина стелажа | 800 мм |
| Глибина стелажу | 350 мм |
| Висота стелажа | 900 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Тип | Стелаж |
| Вид стелажа | Стелаж пристінний (односторонній) |
| Варіант установки | Підлоговий |
| Тип полиць | Прямі |