



27 310 ₴
Відправка з 16 квітня 2026| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Signal |
| Країна виробник | Польща |
| Кількість посадочних місць | 2 |
| Обивний матеріал | Велюр |
| Вид м'яких меблів | софа |
| Габаритні розміри | |
| Глибина | 850 см |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висота | 830 мм |
| Ширина | 1530 мм |
| Висота сидіння | 430 |
| Форма дивана | лінійний (прямий) |
| Колір оббивки | Bluvel 14 |
| Тип опор | Ніжки |
| Оббивний матеріал | велюр |
| Матеріал каркаса | натуральне дерево |