



22 214 ₴
Відправка з 16 квітня 2026| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Megastyle |
| Країна виробник | Україна |
| Тип дивана | прямий |
| Колір | Зелений |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Категорія оббивної тканини | 1 категорія |
| Габаритні розміри | |
| Довжина | 160 см |
| Глибина | 73 см |
| Висота з урахуванням спинки | 83 см |
| Матеріал виготовлення | |
| Каркас дивану | натуральне дерево, фанера |
| Опори | метал |
| Наповнювачі | |
| Подушка сидіння | пінополіуретан |
| Подушка спинки | пінополіуретан |
| Комплектація | |
| Підлокітники | Так |