від 16 514 ₴
Відправка з 16 квітня 2026| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Sofyno |
| Країна виробник | Україна |
| Тип дивана | прямий |
| Наявність спального місця | Так |
| Тип спального місця | для щоденного сну |
| Кількість посадочних місць | 2 |
| Спосіб розкладання | вперед |
| Колір | Синій |
| Ортопедичні властивості | Так |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Категорія оббивної тканини | 0 категорія |
| Габаритні розміри | |
| Висота посадкової частини дивана | 43 см |
| Висота дивану з урахуванням спинки | 81.5 см |
| Розміри спального місця | |
| Довжина спального місця | 195 см |
| Ширина спального місця | 120 см |
| Матеріал виготовлення | |
| Каркас дивану | дерев'яний брус |
| Наповнювачі | |
| Спальне місце | дерев'яні ламелі |
| Комплектація | |
| Ніша для білизни | 1 шт. |
| Підлокітники | Так |
| Декоративна подушка | 2 шт. |
| Користувальницькі характеристики | |
| Механізм трансформації спального місця | Викочування |
| Довжина дивану | 133 |
| Глибина дивану | 69 |