



від 34 151 ₴
Відправка з 16 квітня 2026| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Sofyno |
| Країна виробник | Україна |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Категорія оббивної тканини | 0 категорія |
| Кількість посадочних місць | 3 |
| Механізм трансформації спального місця | Єврокнижка |
| Наявність спального місця | Так |
| Ортопедичні властивості | Так |
| Стан | Новий |
| Спосіб розкладання | вперед |
| Тип дивана | прямий |
| Тип спального місця | для щоденного сну |
| Колір | Коричневий |
| Габаритні розміри | |
| Висота дивану з урахуванням спинки | 85 см |
| Висота посадкової частини дивана | 46 см |
| Комплектація | |
| Декоративна подушка | 2 шт. |
| Ніша для білизни | 1 шт. |
| Підлокітники | Так |
| Розміри спального місця | |
| Довжина спального місця | 200 см |
| Ширина спального місця | 150 см |
| Матеріал виготовлення | |
| Каркас дивану | дерев'яний брус |
| Опори | дерево |
| Підстава спального місця | пружинний блок |
| Користувальницькі характеристики | |
| Глибина дивану | 107 |
| Довжина дивану | 228 |
| Основа спального місця | пружинний блок |