2 862,50 ₴
• Матеріал каркаса — масив дерева бук, гнутоклеєна фанера
• Доступні кольори:
- бук натуральний
- темний горіх
• Стілець постачається в зібраному вигляді
• Габарити виробу:
- Ширина — 44 см
- Глибина — 42 см
- Висота — 86 см
• Модифікації:
- Стілець обідній дерев'яний Оксфорд із м'яким сидінням
- Стілець обідній дерев'яний Оксфорд-Т із твердим сидінням
• Якщо немає продукції на складі постачальника, термін виготовлення уточнюйте в менеджера
• Колір і вигляд виробу в реальності, може незначно відрізнятися від представлених на світлинах
• Ціна вказана без урахування доставляння
| Основні | |
|---|---|
| Варіант сидіння | Жорстке |
| Наявність підлокітників | Ні |
| Складна конструкція для зберігання і транспортування | Ні |
| Виробник | Мікс меблі |
| Країна виробник | Україна |
| Стан | Новий |
| Тип опор | Ніжки |
| Матеріал виготовлення | |
| Каркас стільця | натуральне дерево |
| Сидіння | натуральне дерево |
| Габаритні розміри | |
| Ширина | 440 мм |
| Глибина | 420 мм |
| Висота | 860 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Колір | Бук натуральний |
| Спинка | гнута фанера/дерев'яний брус |