1 850 ₴
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Мікс меблі |
| Країна виробник | Україна |
| Вид м'яких меблів | банкетка |
| Кількість посадочних місць | 1 |
| Матеріал каркасу | натуральне дерево |
| Наявність спального місця | Ні |
| Наявність спинки | Ні |
| Стан | Новий |
| Тип опор | Ніжки |
| Колір | Білий |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 475 мм |
| Глибина | 460 мм |
| Довжина | 460 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Оббивний матеріал | тканина |