



1 940 ₴
• Кратність замовлення — 4 шт.
• Можливість замовлення іншої кількості стільців із доплатою (ціну уточнюйте в менеджера)
• Матеріал каркаса — метал пофарбований порошковою фарбою
• Матеріал оббивки — шкірозамінник
• Доступні кольори:
- графіт (RU-15)
- античний шоколад (RU-05)
• Основа сидіння — гнутоклеєна фанера, поролон
• Габаритні розміри:
- Ширина — 43 см
- Глибина — 46 см
- Висота — 89 см
• Якщо немає продукції на складі постачальника, термін доставки до України уточнюйте в менеджера
• Колір і вигляд виробу в реальності, може незначно відрізнятися від представлених на світлинах
• Ціна вказана без урахування доставляння
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Мікс меблі |
| Країна виробник | Китай |
| Варіант сидіння | М'яке |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Тип опор | Ніжки |
| Колір каркасу | Чорний |
| Колір оббивки | Графітовий |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 890 мм |
| Глибина | 460 мм |
| Ширина | 430 мм |
| Матеріал виготовлення | |
| Каркас стільця | метал |
| Сидіння | гнута фанера |
| Спинка | гнута фанера |
| Користувальницькі характеристики | |
| Оббивний матеріал | штучна шкіра |