7 900 ₴
7 742 ₴
• Матеріал ніжок — метал із термодруком текстури дерева
• Колір — натуральний
• Стільниця — загартоване скло (триплекс)
• Товщина скла — 10 мм
• Тип столу — не розкладний
• Форма стільниці — кругла
• Габарити виробу:
- Діаметр — 100 см
- Висота — 75 см
• Якщо немає продукції на складі постачальника, термін доставки до України уточнюйте в менеджера
• Колір і вигляд виробу в реальності, може незначно відрізнятися від представлених на світлинах
• Ціна вказана без урахування доставляння
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Мікс меблі |
| Країна виробник | Китай |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Розкладна стільниця | Ні |
| Стан | Новий |
| Трансформація столу в журнальний столик | Ні |
| Форма столу | Круглий |
| Габаритні розміри столу | |
| Висота столу | 750 мм |
| Довжина столу | 1200 мм |
| Ширина столу | 1200 мм |
| Матеріал виготовлення столу | |
| Каркас, ніжки | метал |
| Стільниця | скло |